Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Natalia Rzewińska od stycznia zastępczynią redaktora naczelnego dziennika "Fakt"

Natalia Rzewińska była wcześniej związana z redakcją tygodnika "Wprost", gdzie odpowiadała m.in. za rozwój redakcji online i transformację cyfrową tytułu (fot. materiały prasowe)

Natalia Rzewińska od stycznia pełni funkcję zastępczyni redaktora naczelnego dziennika "Fakt”. Odpowiada za obszar online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.

Od stycznia "Fakt" ma już czterech zastępców redaktora naczelnego: oprócz Rzewińskiej to Aldona Toczek, Marcin Kowalczyk oraz Michał Piasecki, który na tym stanowisku pracuje od grudnia ub.r.

Czytaj też: Agnieszka Szydłowska ma pokierować radiową Trójką. Zastąpi Marcina Wąsiewicza

"Dołączenie Natalii do zespołu Faktu znacząco podniesie jego kompetencje w obszarze digital. Aby sprostać wyzwaniom, jakie są przed nami, redakcja potrzebowała menedżerki o takim profilu" – mówi cytowany w komunikacie Michał Wodziński, redaktor naczelny.

Natalia Rzewińska z mediami jest związana od blisko dziesięciu lat. Była analityczką przekazów medialnych w Newton Media, a w 2015 roku dołączyła do redakcji "Wprost". Pracowała jako dziennikarka w newsroomie, redaktorka i wydawczyni. Od lipca 2017 roku kierowała serwisem Wprost.pl. Była odpowiedzialna za rozwój redakcji online i współuczestniczyła w transformacji cyfrowej tygodnika. Pod jej kierunkiem w grupie PMPG Polskie Media rozbudowano m.in. portfolio serwisów wertykalnych dotyczących biznesu, rozrywki, podróży.

Czytaj też: Obecni i byli dziennikarze TVP oraz News 24 w zespole nowego TVP Info

(MZD, 03.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.