Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ Polska koproducentem serialu "Scar". Maciej Stuhr w jednej z ról

W serialu zobaczyć będzie można m.in. Macieja Stuhra, występującego w innym serialu Canal+, "Belfer" (fot. materiały prasowe)

Wystartowały zdjęcia do serialu "Scar", którego koproducentem jest Canal+ Polska. To thriller. W jedną z ról wcieli się Maciej Stuhr.

"Po tym jak Irina w wieku 9 lat przeżyła zamach na swoją rodzinę, wyjeżdża z Ukrainy na gorące południe Hiszpanii. Jej cel to wendeta na wschodnioeuropejskiej mafii działającej w Marbelli, której członkowie zabili jej rodziców i porwali siostrę. Bohaterka, dzięki profesjonalnemu szkoleniu otrzymanym od byłego sierżanta armii, wykorzysta wszystkie swoje zdolności, aby dokonać zemsty. Po drodze spotyka jednak Simóna, utalentowanego programistę, który walczy również ze swoimi demonami" - czytamy w opisie nowego serialu.

"Scar" to adaptacja książki hiszpańskiego pisarza Juana Gómeza-Jurado. Główne role zagrali Milena Radulovic i Juanlu González. W obsadzie pojawi się również Maciej Stuhr. Autorami scenariusza są Pablo Roa i Fernando Sancristóbal, a reżyserem jest Miguel Ángel Vivas - cała trójka pracowała przy "Domu z papieru".

Za produkcję odpowiada Plano a Plano z udziałem Canal+ Polska, Asacha Media Group i Adrenalin.

Premiera serialu "Scar" przewidziana jest na 2024 rok w serwisie Canal+ Online i stacji Canal+ Premium. Planowanych jest osiem odcinków.

(KOZ, 21.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.