Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis Consultants wzmacnia dział komunikacji korporacyjnej

Elżbieta Pietrzak realizuje projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej i CSR (fot. materiały prasowe)

Do Publicis Consultants dołączyła Ewelina Wojtysiak-Sowa, która jako account director będzie kierować pracą dla kluczowych klientów. Wcześniej do agencji trafiła również Elżbieta Pietrzak, obejmując funkcję senior account manager.

Wojtysiak-Sowa w Publicis Consultants będzie odpowiedzialna za wsparcie strategiczne dla klientów korporacyjnych, jak również za dalszy rozwój zespołu agencji oraz rozbudowę portfolio klienckiego. Od ponad 15 lat jest związana z komunikacją i PR.  Poprzednio pracowała dla Made in PR, gdzie jako client service director odpowiadała m.in. za koordynację współpracy w ramach międzynarodowych projektów oraz rozwój standardów jakości obsługi klienta.

W agencji pracuje również Elżbieta Pietrzak, która realizuje projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej i CSR. Poprzednio przez prawie osiem lat pracowała w 24/7Communication jako account manager.

(AMS, 20.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.