Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurozet: Małgorzata Zmaczyńska menedżerką ds. promocji i produkcji podcastów

Nowa osoba odpowiada za promocję i produkcję podcastów pod brandami Radia Zet, Meloradia, Antyradia i Chillizet (fot. Piotr Molęcki/East News)

Małgorzata Zmaczyńska została menedżerką ds. promocji i produkcji podcastów w Grupie Eurozet. To nowe stanowisko w strukturach firmy.

Odpowiada za promocję i produkcję podcastów pod brandami Radia Zet, Meloradia, Antyradia i Chillizet. Ma zająć się również monetyzacją kanałów streamingowych i poszerzeniem zasięgów obecnych podcastów Radia Zet.

Małgorzata Zmaczyńska w przeszłości pracowała dla Wirtualnej Polski (m.in. przy wydawaniu poranków na kanale YouTube, a także w redakcji "Pudelek Show" w WP TV), w ostatnich latach zajmowała się też produkcją podcastów dla Uniwersytetu SWPS.

(KOZ, 07.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.