Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reality show "Królowa przetrwania" z celebrytkami w Playerze od końca grudnia

Program powstał na podstawie holenderskiej produkcji (fot. materiały prasowe)

Pod koniec grudnia w Playerze zadebiutuje reality show "Królowa przetrwania" z udziałem celebrytek.

"12 kobiet znanych z internetu i programów telewizyjnych typu reality spotka się w Tajlandii w niecodziennych dla siebie okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów. Skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą. Widzowie będą mieli po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak prezentują się bez instagramowego filtra" – można przeczytać w opisie.

Czytaj też: Średnio 758 tys. widzów serialu "Archiwista" w TVP 1

Program powstał na podstawie holenderskiej produkcji WBITVP dla RTL5/Videoland.

W show udział wezmą: Aneta Kurp, Josephine Kwaśniewska, Ewelina Kubiak, Klaudia Klimczyk, Monika Miller, Edyta Folwarska, Klaudia Nieścior, Marta Linkiewicz, Waleria Szewczyk, Wiktoria Kozar, Natalia Janoszek i Ewa Piekut.

Premiera dwóch pierwszych odcinków na platformie Player odbędzie się 27 grudnia. Z kolei emisja na antenie TVN Siedem odbędzie się 28 i 29 grudnia o godzinie 22.25.

Czytaj też: "Restauracja z gwiazdami" przed świętami w TVN

(MNIE, 02.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.