Dział: RADIO

Dodano: Listopad 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Niedorzecznik" to radiowy serial Michała Janczury o odchodzącym Rzeczniku Praw Dziecka

Michał Janczura w radiowym serialu "Niedorzecznik" przyjrzał się aktywnościom i decyzjom podejmowanym przez Mikołaja Pawlaka (fot. Paweł Wodzyński/East News)

W środę startuje nowy serial radiowy Tok FM "Niedorzecznik" o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka jako rzecznika praw dziecka. Autorem produkcji jest Michał Janczura.

Pięcioletnia kadencja Mikołaja Pawlaka upływa 14 grudnia. We wtorek Sejm wybrał na ten urząd Monikę Hornę-Cieślak, zgłoszoną przez Koalicję Obywatelską, Lewicę, PSL i Polskę 2050. 

Michał Janczura w radiowym serialu "Niedorzecznik" przyjrzał się aktywnościom i decyzjom podejmowanym przez Mikołaja Pawlaka, wskazując momenty, w których polityka i prywatne przekonania stawały się ważniejsze od działań w obronie praw tych, których ślubował bronić.

Pierwszy odcinek zadebiutuje w środę 29 listopada. Kolejne będą ukazywać się co tydzień. Odcinki dostępne będą dla subskrybentów Tok FM Premium. Będzie można ich słuchać także na antenie Tok FM w środy po 20 w audycji "Mikrofon Tok FM".

Za reżyserię oprawy dźwiękowej i postprodukcję "Niedorzecznika" odpowiada Bartosz Dąbrowski. Producentką jest Magdalena Birecka.

Michał Janczura jest też autorem "Paragrafu 2", "Pieczy", "Folwarku" i "Eksperymentu", nagrodzonego Grand Press w kategorii Reportaż audio.

(KOZ, 29.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.