Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sean "Diddy" Combs rezygnuje z funkcji szefa telewizji Revolt w związku z zarzutami o molestowanie

Sean "Diddy" Combs to amerykański raper, aktor i producent muzyczny (fot. Wikimedia Commons/Shamsuddin Muhammad)

Sean „Diddy” Combs tymczasowo ustąpił ze stanowiska prezesa sieci medialnej Revolt, w związku z ciążącymi na nim trzema pozwami o molestowanie seksualne. Nie jest powiedziane, kiedy miałby wrócić na stanowisko.

W oświadczeniu opublikowanym na stronie Revolt na Instagramie i w serwisie X można przeczytać: "Sean Combs ustąpił ze stanowiska prezesa Revolt. Choć pan Combs nie pełnił wcześniej żadnej operacyjnej ani codziennej roli w firmie, ta decyzja pomaga firmie Revolt niezachwianie skupiać się na naszej misji, jaką jest tworzenie znaczących treści dla kultury i wzmacnianie głosów wszystkich Czarnych przez cały ten okres, trudny dla kraju i diaspory afrykańskiej".

Dwa z trzech zarzutów dotyczą rzekomych czynów dokonanych w latach 1990 i 1991. Ostatni pozew dotyczący jego byłej dziewczyny, piosenkarki Cassie (Cassandry Ventura), opiewa na kwotę 30 mln dol.

Sean Combs to amerykański raper, aktor i producent muzyczny. Z majątkiem przekraczającym 700 mln dol. jest klasyfikowany na drugim miejscu najbogatszych osób w przemyśle muzycznym. 

Telewizja muzyczna Revolt została założona przez Seana Combsa i Andy'ego Schuona w 2013 roku.

(MAC, 29.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.