Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BBC Podcasts Premium w Polsce. Miesięczna subskrypcja za 13,99 zł

Polska jest jednym z 166 krajów, w którym BBC Podcasts Premium zadebiutowało we wtorek 28 listopada (fot. materiały prasowe)

BBC Studios uruchomiło w Polsce subskrypcyjną usługę BBC Podcasty Premium w ramach Apple Podcasts. 

Dzięki BBC Podcasts Premium abonenci zyskują wcześniejszy dostęp bez reklam do programów BBC, w tym "Good Bad Billionaire", "Infinite Monkey Cage" i "Intrigue", a także programów newsowych, popkulturalnych, historycznych czy naukowych.

Miesięczna subskrypcja BBC Podcasts Premium na kanale BBC Podcasts w serwisie Apple Podcasts kosztuje 13,99 zł (roczna 179,99 zł). Użytkownicy mogą skorzystać z tygodniowego bezpłatnego okresu próbnego. 

Dotychczasowe odcinki podcastów pozostają w Apple Podcasts w wersji bezpłatnej. Nowe będą dostępne najpierw w formie płatnej subskrypcji bez reklam, a później - za darmo, z reklamami.

Polska jest jednym z 166 krajów, w którym BBC Podcasts Premium zadebiutowało we wtorek 28 listopada. Wcześniej usługa ruszyła w Nowej Zelandii (marzec) i Australii (maj), a w 2021 roku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

(KOZ, 29.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.