Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zozole przedstawiają swoją zimowę grę na platformie Roblox

Poprzednią odsłonę gry odwiedziło ponad 500 tys. graczy (fot. materiały prasowe)

Marka Zozole wspólnie z agencją _game changer (Group One) uruchomiła zimową odsłonę swojej gry - Zozole Land Tycoon.

Zozole Land Tycoon to symulacja pozwalająca na stworzenie własnej fabryki produkującej żelki i inne słodycze z portfolio marki. W grze dostępne są również elementy edukacyjne.

Agencja _game changer wspólnie z marką Zozole postanowiła wprowadzić graczy w zimowy klimat poprzez nowe aktywności, takie jak łowienie w przeręblu czy wielka bitwa na śnieżki w trybie multiplayer. Wśród zabaw pobocznych znalazła się również fotobudka, w której każdy awatar może wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Agencja _game changer odpowiedzialna jest również za współpracę z influencerami. Do przetestowania zimowej odsłony Zozole Land Tycoon zostali zaproszeni znani w środowisku graczy Robloxa: Palion, Cebulsonn, Wojan, Admiros, Charluna, GilathissNew oraz Luczek Roblox.

(KAP, 23.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.