Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Godlewska prezeską zarządu Digital Network SA

Przed rozpoczęciem pracy w Screen Network Godlewska przez ponad 15 lat pracowała w Grupie Ströer, m.in. na stanowisku dyrektorki sprzedaży (fot. materiały prasowe)

Rada nadzorcza Digital Network SA (dawniej: 4fun media) powołała Agnieszkę Godlewską na funkcję prezeski zarządu. Głównym aktywem grupy kapitałowej jest spółka Screen Network, którą Agnieszka Godlewska jako prezeska zarządza od 2017 roku.

Spółka prowadzi sprzedaż na rynku cyfrowej reklamy zewnętrznej, wypracowując 96 proc. przychodów grupy.

Digital Out of Home (DOOH) to cyfrowa reklama zewnętrzna i wewnętrzna. Screen Network zarządza siecią ponad 20 tys. ekranów reklamowych, dzięki którym dociera z kampaniami do 6,2 mln osób dziennie.

Godlewska jest związana z Grupą Kapitałową Digital Network SA od 2015 roku. Początkowo na stanowisku dyrektorki zarządzającej Screen Network, a od 2017 roku jako prezeska zarządu tej spółki. Była odpowiedzialna za przygotowanie, a następnie wdrożenie wieloletniej strategii rozwoju Screen Network, która zakładała m.in. rozwój ogólnopolskiej sieci ekranów reklamowych.

Przed rozpoczęciem pracy w Screen Network Godlewska przez ponad 15 lat pracowała w Grupie Ströer, m.in. na stanowisku dyrektorki sprzedaży. Jako prezeska zarządu Screen Network była laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych i nagród (m.in. IAB MIXX Awards, Digital Signage Awards, ApexAwards), przyznawanych za najbardziej kreatywne i innowacyjne kampanie Digital Out of Home.

(AMS, 23.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.