Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Kulka w radzie nadzorczej Telewizji Polsat - będzie nadzorować ramówki

Telewizja Polsat należy do Grupy Polsat Plus (fot. Jan Bielecki/East News)

Justyna Kulka z zarządu Plus Banku i Polkomtelu weszła do rady nadzorczej Telewizji Polsat i jako jej wiceprzewodnicząca będzie nadzorować sprawy programowe we wszystkich kanałach nadawcy.

Justyna Kulka z Grupą Polsat Plus związana jest od 2012 roku. Od kwietnia 2018 jest członkiem zarządu Plus Banku - odpowiada za pion handlowy, a od czerwca 2018 roku zasiada także w radzie nadzorczej Netii. W kwietniu 2019 roku weszła do zarządu Polkomtelu, a wiosną tego roku dołączyła do rady nadzorczej spółki PGE PAK Energia Jądrowa, w której udziały ma holding ZE PAK, kontrolowany przez Zygmunta Solorza. W przeszłości pracowała w Play (była dyrektorką marketingu) i Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Przewodniczącym rady nadzorczej Telewizji Polsat jest Zygmunt Solorz, a jego synowie Tobias Solorz i Piotr Żak pozostają wiceprzewodniczącymi. Justyna Kulka będzie trzecią wiceprzewodniczącą. W składzie rady są także: Jarosław Grzesiak, Mirosław Błaszczyk, Maciej Stec, Józef Birka, Aleksander Myszka, Tomasz Szeląg i Nina Terentiew.

Za programy w Telewizji Polsat odpowiada Edward Miszczak - jako wiceprezes zarządu. Jak przekazał "Presserwisowi" rzecznik prasowy spółki Tomasz Matwiejczuk, nadal zachowuje on swoje stanowisko.

(MZD, 22.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.