Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reality show Dody Polsat zwieńczy skrótem jej koncertu. Udziały poniżej średniej stacji

Według Nielsen Media "Doda. Dream Show" po pierwszych trzech odcinkach śledziły w Polsacie średnio 404 tys. widzów (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Poza ośmioma zaplanowanymi odcinkami "Doda. Dream Show" Polsat pokaże też skrót koncertu Doroty "Dody" Rabczewskiej, który przygotowywała w tym reality show.

Finał "Doda. Dream Show" zaplanowano na 23 października. Jednak na początku listopada zostanie jeszcze pokazany trwający niecałą godzinę skrót jej koncertu z serii "Aquaria Tour", do którego przygotowania widzowie mogą śledzić w programie "Doda. Dream Show". Koncert w reżyserii Michała Pańszczyka został zrealizowany w studiu Polsatu w Warszawie.

Skrót koncertu nie zostanie pokazany w paśmie "Doda. Dream Show", czyli w poniedziałek po 20, ale w piątek 3 listopada o 22.20.

Według Nielsen Media "Doda. Dream Show" po pierwszych trzech odcinkach śledziły w Polsacie średnio 404 tys. widzów. Cykl ma udziały poniżej średniej stacji.

(MNIE, 18.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.