Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis informacyjny TVN 24 w Telewizji WP też po wyborach. Na razie tylko do końca października

Telewizja WP program "Polska i świat" pokazuje zaraz po emisji w TVN 24 (screen: Telewizja WP)

Program informacyjny "Polska i świat" z oferty TVN 24 (TVN Warner Bros. Discovery) będzie nadawany w naziemnej Telewizji WP (Wirtualna Polska Media) również po wyborach. Na razie wiadomo, że współpraca obu nadawców potrwa do końca października.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Wirtualna Polska zastanawia się, czy współpraca w tym zakresie ma być kontynuowana w kolejnych miesiącach. Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

Czytaj też: Exit poll w trzech stacjach. TVP Info w ciszy kadziło rządowi i promowało "Reset"

– Obecnie istnieje ogromne zapotrzebowanie na treści newsowe i publicystyczne. W związku z tym Wirtualna Polska oraz TVN 24 nawiązały współpracę. W jej ramach widzowie Telewizji WP mają dostęp do programu informacyjnego TVN 24 "Polska i świat" – przekazało nam na początku października biuro prasowe Wirtualnej Polski. Wtedy nie informowano, na jaki okres się porozumiano.

Telewizja WP program pokazuje zaraz po emisji w TVN 24, czyli około godziny 22 w dni powszednie.

Stacja ma też w ofercie własny, kilkuminutowy serwis "WP News", nadawany bez zmian od poniedziałku do piątku o 11.50 i 16.50.

Według Nielsen Media we wrześniu TVN 24 notował średnio 5,52 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, a Telewizja WP – 0,51 proc. TVN 24, w przeciwieństwie do Telewizji WP, nie jest jednak dostępny naziemnie.

Czytaj też: Twaróg: Naprawa TVP to nie tylko kwestia kadrowa. Zróbcie to lepiej niż poprzednio

(MNIE, 16.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.