Dział: RADIO

Dodano: Październik 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Izabela Bziuk szefową nowego działu w Grupie Eurozet. Kiedyś w Bonnier Business Polska

Nowy dział, którym kieruje Izabela Bziuk, będzie m.in. odpowiedzialny za organizację eventów biznesowych (fot. materiały prasowe)

Izabela Bziuk objęła stanowisko business projects development director i stanęła na czele nowej jednostki w strukturach Grupy Eurozet - działu rozwoju projektów biznesowych.

Dział rozwoju projektów biznesowych zajmie się monetyzacją - w radiu i serwisach internetowych - wydarzeń o charakterze ekonomicznym, gospodarczym i konferencyjnym, objętych patronatem lub partnerstwem stacji radiowych z portfolio Grupy Eurozet.

Czytaj też: „Wiadomości” TVP w newsach mówią o "kandydatach" PiS. To narusza ustawę oraz Kodeks wyborczy

Nowy dział będzie także odpowiedzialny za organizację eventów biznesowych na zlecenie klientów.

Izabela Bziuk od 2021 roku zarządzała regionalnym zespołem sprzedaży i zajmowała się rozwijaniem sprzedaży projektów strategicznych w Doradztwie Mediowym - obecnie w Grupie Eurozet. Wcześniej pełniła funkcję dyrektorki projektów specjalnych w Bonnier Business Polska.

(KOZ, 12.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.