Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eliza Orepiuk-Szymura PR manager Grupy Amica

Eliza Orepiuk-Szymura pracuje w branży od ponad dwóch dekad (fot. Linkedin.com/in/eliza-orepiuk-szymura)

Eliza Orepiuk-Szymura dołączyła do Grupy Amica i objęła stanowisko menedżerki ds. public relations. Jest odpowiedzialna za zapewnienie spójnej komunikacji zewnętrznej, relacje z mediami i inwestorami oraz działania wizerunkowe.

Doświadczenie zbierała m.in. w Imperial Tobacco oraz Jeronimo Martins. Jednak większość kariery, bo przez niemal 20 lat, pracowała w Grupie Muszkieterów. Odpowiadała tam za komunikację korporacyjną dla spółek grupy oraz sieci supermarketów Intermarché i Bricomarché. Do jej obowiązków należało m.in. zarządzanie relacjami z mediami oraz informacją w sytuacjach kryzysowych, koordynowanie komunikacji wewnętrznej, public affairs, a także działania z zakresu CSR, employer brandingu oraz mediów społecznościowych.

Orepiuk-Szymura zastąpiła na stanowisku Macieja Krzysztoszka, który w lipca został rzecznikiem prasowym UNIQA Polska.

(KAP, 09.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.