Dział: INTERNET

Dodano: Październik 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix podniesie ceny po zakończeniu strajku aktorów

Największy serwis streamingowy rozważać ma podniesienie cen na kilku rynkach na całym świecie (fot. Pixabay.com)

Netflix planuje podnieść cenę usługi bez reklam po zakończeniu trwającego strajku hollywoodzkich aktorów - podał we wtorek "The Wall Street Journal”, co spowodowało, że akcje firmy zajmującej się streamingiem wzrosły po zakończeniu notowań o ponad 3 proc.

Największy serwis streamingowy rozważać ma podniesienie cen na kilku rynkach na całym świecie. Prawdopodobnie jednak zacznie od Stanów Zjednoczonych i Kanady - podaje "WSJ". Z artykułu nie wynika, o ile konkretnie Netflix podniesie ceny i kiedy zmiany wejdą w życie.

Rozmowy między związkiem aktorów SAG-AFTRA a reprezentującym studia Stowarzyszeniem Producentów Filmowych i Telewizyjnych (AMPTP) trwają. Kolejne spotkanie zaplanowano na środę. Związek scenarzystów zawarł w zeszłym tygodniu wstępne porozumienie z AMPTP, po pięciu miesiącach nieudanych negocjacji.

(MAC, 04.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.