Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CNN Max wystartował na platformie streamingowej Max. Następca nieudanego CNN+

Powstanie CNN Max ogłoszono w sierpniu (screen: YouTube/Max)

CNN Max rozpoczął działalność na platformie streamingowej koncernu Warner Bros. Discovery. Kanał informacyjny w działającym od 23 maja br. serwisie Max, będącym połączeniem HBO Max z Discovery+, ma nadawać przez siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

Abonenci w Stanach Zjednoczonych mogą znaleźć zbiór treści na górnym pasku nawigacyjnym w sekcji News Beta lub w centrum CNN Max. Kanał jest dostępny w ramach pakietów All Max – Max z reklamami, Max bez reklam i Ultimate Max bez reklam. Koncern zastrzega, że jest to tzw. wersja beta, wymagająca usprawnień.

CNN+ zamknięty już po miesiącu

W oświadczeniu nadawca wiadomości stwierdził, że CNN Max uruchomił otwartą wersję beta, która "umożliwi eksperymentowanie i zdobywanie wiedzy na temat funkcji produktów, ofert treści, a wszystko to przy udziale i opiniach społeczności Max".

Czytaj też: Sky News z międzynarodową nagrodą Emmy za relacje z wojny w Ukrainie

Nowa usługa będzie obejmować oryginalne programy stworzone specjalnie dla odbiorców korzystających z platformy Max, a także znane już z telewizji CNN, z udziałem najbardziej znanych prezenterów, korespondentów i współpracowników sieci informacyjnej z całego świata.

Powstanie CNN Max ogłoszono w sierpniu. W ubiegłym roku Warner Bros. Discovery szeroko promował specjalny serwis streamingowy CNN+, ale został on zamknięty już po miesiącu.

Czytaj też: GB News zawiesza Dana Woottona za brak reakcji na obrażanie dziennikarki na wizji przez gościa

(MAC, 29.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.