Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wieczory wyborcze nie tylko w kanałach informacyjnych. Również na antenach TVP 1, Polsatu i TVN

Gospodarzami wieczoru wyborczego w Polsacie będą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski (fot. materiały prasowe)

Wieczory wyborcze oglądać będzie można 15 października nie tylko w kanałach informacyjnych, ale i na głównych antenach – w TVP 1, Polsacie i TVN.

W dniu wyborów parlamentarnych w TVP 1 specjalny program rozpocznie się o 20.55 i potrwa ponad godzinę. W TVN półtoragodzinny wieczór wyborczy "Czas decyzji" nadawany będzie od 20.30. Z kolei w Polsacie pojawi się prowadzony przez Dorotę Gawryluk i Bogdana Rymanowskiego program "Polska wybiera", emitowany od 20.50 do 22.10.

Czytaj też: Członek KRRiT chce wszczęcia postępowania przeciwko "Wiadomościom" TVP

W całości wieczory wyborcze pokazywane będą w kanałach informacyjnych: TVP Info, TVN 24 i Polsat News.

TVN nie ujawnia jeszcze, kto będzie gospodarzem "Czasu decyzji", a TVP nie odpowiedziała na nasze pytania w tej sprawie.

Z powodu wieczoru wyborczego w niedzielę 15 października TVP 1 nie pokaże reality show "Rolnik szuka żony", a TVN – kulinarnego talent show "MasterChef".

Czytaj też: Rok Matyszkowicza. "Jakość programów informacyjnych najgorsza w wolnej Polsce"

(KOZ, 25.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.