Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Meta rozszerza kanały WhatsApp na ponad 150 krajów

Podobnie jak w przypadku czatu WhatsApp użytkownicy dostaną również możliwość używania emotikonów do reagowania na wiadomości (fot. Dima Solomin/Unsplash.com)

Meta Platforms informuje, że wkrótce zapewni użytkownikom w ponad 150 krajach dostęp do usługi kanałów WhatsApp. Także w Polsce. Dotąd usługa była dostępna w dziesięciu krajach. 

Rozszerzenie na taką skalę następuje trzy miesiące po uruchomieniu w czerwcu kanałów WhatsApp w Kolumbii i Singapurze. Jednocześnie na całym świecie udostępniono funkcję Kanały transmisji na Instagramie. W WhatsApp kanały są oddzielone od czatów, a obserwujący nie są dla siebie widoczni.

Meta powiadamia, że użytkownicy będą mogli zobaczyć polecane kanały WhatsApp na podstawie regionu i popularności. Podobnie jak w przypadku czatu WhatsApp użytkownicy dostaną również możliwość używania emotikonów do reagowania na wiadomości.

(MAC, 14.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.