Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarła Izabela Cieplińska - szefowa działu urody w "Vogue Polska"

Redakcja "Vogue Polska" pożegnała Izabelę Cieplińską (fot. Instagram/Vogue Polska)

Redakcja "Vogue Polska" (Visteria) poinformowała o śmierci Izabeli Cieplińskiej, która kierowała w magazynie działem urody.

"Wciąż nie możemy uwierzyć w to, że wczoraj odeszła od nas Izabela Cieplińska, szefowa działu urody »Vogue Polska«. Nasza redakcyjna koleżanka, doświadczona i dociekliwa dziennikarka, w pracy – prawdziwa pasjonatka, obdarzona ogromną wiedzą, a w życiu prywatnym - ciepła, oddana bliskim osoba" - napisano na profilu magazynu na Instagramie.

Czytaj też: Maciej Świrski podpisał nową koncesję radia Tok FM. Rozgłośnia może nadawać do 2033 roku

Izabela Cieplińska szefową działu została w listopadzie 2021 roku. Wcześniej była  redaktorką magazynu. W przeszłości była związana z magazynem "Cosmopolitan", gdzie była sekretarzem redakcji, szefową działu Uroda i Zdrowie, następnie działu Psychologia, Relacje, Reportaż. Pracowała też w "Elle".

(GK, 13.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.