Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska uruchomiła kanał Patronite Podróże. Jest dostępny tylko w Pilocie WP

Kanał prezentuje filmy podróżnicze, produkowane przez twórców wspieranych na Patronite (screen: Pilot WP)

Wirtualna Polska uruchomiła kanał Patronite Podróże. Jest on dostępny tylko w jej serwisie Pilot WP. Funkcjonuje w modelu Free Ad-supported Streaming TV, czyli darmowego przekazu internetowego z reklamami.

- To jest nasz drugi kanał typu FAST, po Kabaret TV. Tworzymy go we współpracy z Patronite - mówi "Presserwisowi" Marcin Malicki kierujący spółką Netwizor, operatorem Pilota WP.

Jak dodaje, kanał prezentuje filmy podróżnicze, produkowane przez twórców wspieranych na Patronite. W drugim półroczu 2022 roku Wirtualna Polska nabyła 40 proc. udziałów w Patronite.

Czytaj też: Maciej Świrski podpisał nową koncesję radia Tok FM. Rozgłośnia może nadawać do 2033 roku

Kabaret TV istnieje od kwietnia 2022. Również jest udostępniany tylko w Pilocie WP. Jak zapowiada Marcin Malicki, w planach Wirtualnej Polski są kolejne kanały typu FAST.

(MNIE, 13.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.