Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial dokumentalny o lumpeksach, komisach i lombardach jesienią w Telewizji WP

Według Nielsen Media w pierwszym półroczu 2023 Telewizja WP miała średnio 0,54 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (fot. materiały prasowe)

Nowością w jesiennej ramówce naziemnej Telewizji WP (Wirtualna Polska Media) jest serial dokumentalny "Z drugiej ręki".

W czteroodcinkowej produkcji będzie można zobaczyć historie bohaterów, którzy z rzeczy wyrzucanych przez innych zrobili interes lub sposób na życie. Będą to m.in. właściciele, pracownicy i klienci sklepów z używaną odzieżą, komisów czy lombardów, ale też pasjonaci szukający ciekawych przedmiotów w garażach i na śmietnikach. Serial zadebiutuje na antenie w październiku.

W ofercie Telewizji WP znalazł się też przedwyborczy program Wirtualnej Polski i Radia Zet pt. "Gra o głosy", do którego zapraszani są politycy reprezentujący partie i komitety wyborcze startujące w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Program jest nadawany w niedzielne wieczory, w telewizji i na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Kontynuowane są m.in. serial dokumentalny "Policjanci z sąsiedztwa" (w emisji od początku września), tym razem nadawany nie raz, ale cztery razy w tygodniu, a także programy wnętrzarskie "Nowy aranż z Olą Ziarek" (od października) i "Pomysł na dom" (od listopada).

Według Nielsen Media w pierwszym półroczu 2023 Telewizja WP miała średnio 0,54 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (w porównaniu z 0,56 proc. w pierwszym półroczu 2022).

(MNIE, 07.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.