Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Pawłowski, dziennikarz sportowy RMF FM, przeszedł do Wirtualnej Polski

Pawłowski będzie jednym z prowadzących programy "Tłit", "Newsroom" i "WP News" (fot. materiały prasowe)

Paweł Pawłowski, dotychczas dziennikarz sportowy RMF FM, od września dołączył do zespołu prowadzących Telewizji WP i programów wideo Wirtualnej Polski.

Pawłowski został jednym z prowadzących programy "Tłit", "Newsroom" i "WP News". "Jesteśmy na ostatniej prostej przed wyborami parlamentarnymi. Nasi widzowie na pewno zobaczą Pawła w trakcie wieczoru wyborczego, a wcześniej we flagowych produkcjach publicystycznych i newsowych" – zapowiada w komunikacie Michał Mandziak, dyrektor obszaru wideo w Wirtualnej Polsce.

Czytaj też: Polsat pokazał program kabaretowy z wyciętymi skeczami o tematyce politycznej

Przez osiem ostatnich lat Paweł Pawłowski związany był RMF FM – na początku jako krakowski reporter, a później dziennikarz sportowy i prezenter "Faktów sportowych". Jest laureatem Nagrody Dziennikarzy Małopolski za cykl materiałów interwencyjnych dotyczących nieprawidłowości w krakowskiej hucie. Wcześniej pracował jako reporter i serwisant w Grupie Radiowej Time.

(KOZ, 05.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.