Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO anuluje "Idola". Nie będzie drugiego sezonu

Lily-Rose Depp w trakcie pięciu odcinkach wystąpiła w co najmniej kilku kontrowersyjnych scenach (screen: Instagram.com/theidol)

"Idol" - budzący kontrowersje serial HBO, którego twórcami są Sam Levinson i Abel "The Weeknd" Tesfaye - został anulowany po jednym sezonie.

"Była to jedna z najbardziej prowokacyjnych produkcji oryginalnych HBO. Jesteśmy zadowoleni z tak dużego odzewu publiczności. Po wielu przemyśleniach i rozważeniach HBO, a także twórcy i producenci zdecydowali, że nie będą kontynuować prac nad drugim sezonem. Jesteśmy wdzięczni twórcom, obsadzie i ekipie za ich niesamowitą pracę” - zakomunikował rzecznik HBO. 

Sezon 1 zakończył się 2 lipca zaledwie po pięciu odcinkach, skróconych z pierwotnie planowanych sześciu. Decyzja o anulowaniu serialu została podjęta niedawno. Niemniej, produkcja zbierała koszmarne recenzje, ze względu na zagmatwaną akcję i liczne perwersje seksualne. W rolach głównych wystąpili The Weeknd i Lily Rose Depp.

Czytaj też: Kamil Nosel, autor "Nosel wkręca", odchodzi z Radia Zet

(MAC, 30.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.