Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN jesienią z serialem o wróżkach, "Superwizjer" wróci z niedziel na wtorki

Redaktorem naczelnym redakcji "Superwizjera" i prowadzącym odcinki w TVN jest Jarosław Jabrzyk (fot. Krzysztof Dubiel/TVN)

W jesiennej ramówce TVN znajdzie się serial paradokumentalny "Zapisane w gwiazdach". Z kolei "Superwizjer" ponownie będzie nadawany we wtorki.

"Zapisane w gwiazdach" ma przedstawiać historie z życia wzięte, w których bohaterkami będą wróżki. Serial będzie nadawany od 7 września, w czwartki i piątki o 16.50. Jak już informowaliśmy, od poniedziałku do środy w tym paśmie będą pokazywani reaktywowani "Detektywi".

Z kolei program reporterski "Superwizjer" jesienią powróci do emisji we wtorki o 23.45. Wiosną nadawano go w niedziele o 22.40. "Superwizjer" można śledzić także w TVN 24. Na tej antenie bez zmian będzie emitowany w soboty o 20.

Ponadto w jesiennej ramówce głównego TVN ma znaleźć się nowy program "Bitwa o gości" z udziałem właścicieli miejsc noclegowych. Jak ustaliliśmy, jego premiera jest planowana na późniejszą część jesieni, prawdopodobnie na październik.

(MNIE, 21.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.