Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paulina Pawlikowska została head of agile transformation and operations w EssenceMediacom

Z branżą mediową Pawlikowska związana jest od 15 lat. Zaczynała w MediaCom w 2007 roku, aby następnie pracować w Kino Świat i Apelli (fot. LinkedIn)

Związana z agencją EssenceMediacom (dawniej MediaCom) od ponad ośmiu lat Paulina Pawlikowska awansowała na stanowisko head of agile transformation and operations.

Pawlikowska dołączyła do MediaCom w 2014 roku i początkowo pracowała jako senior media specialist. W marcu 2020 roku awansowała na stanowisko agile transition head. W nowej roli będzie odpowiadać za prowadzenie transformacji i implementację nowych procesów wewnątrz agencji. Do jej zadań należy również planowanie, prognozowanie, szacowanie, zarządzania metrykami i pomiarami, planowanie awaryjne oraz tworzenie "road maps" dla dalszego rozwoju firmy.

Z branżą mediową Pawlikowska związana jest od 15 lat. Zaczynała w MediaCom w 2007 roku, aby następnie pracować w Kino Świat i Apelli. Potem wróciła do swojego pierwszego miejsca pracy.

(KAP, 02.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.