Temat: Grand Video Awards

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Startuje Grand Video Awards 2023. Konkurs na najlepsze wideo w sieci

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 5 września 2023 roku, do godziny 23.59 przez formularz zgłoszeniowy

31 lipca ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do dziewiątej edycji Grand Video Awards. W konkursie dla najlepszych twórców wideo w sieci jury wybierze laureatów w dziewięciu kategoriach głównych. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku i Nagroda Widzów.

Ideą konkursu GVA jest honorowanie autorów najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli marek z twórcami wideo. Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 5 września 2023 roku, do godziny 23.59, przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

W tym roku delikatnej modyfikacji uległy kategorie konkursowe. Materiały można zgłaszać w dziewięciu kategoriach głównych:

– Branded content
– Edukacja, nauka, technika
– Hobby
– Podróże
– Kultura, sztuka
– Publicystyka, wideorozmowa
– Rozrywka i komedia
– Wideoklip
– Vertical Video.

Zgłoszone materiały wideo oceni szerokie grono jurorów - specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych. Zwycięzców IX edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na www.grandvideoawards.pl

(CP, 01.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.