Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magda Wachowicz i Gabriela Muzyka group account manager w S4

Zarówno Magda Wachowicz (po lewej), jak i Gabriela Muzyka są związane z S4 od wielu lat (fot. Linkedin.com)

Od lipca Magda Wachowicz i Gabriela Muzyka obejmują dwa równorzędne stanowiska w dziale client service agencji S4 - group account manager; obie dotychczas pracowały jako account manager.

Wachowicz pracuje w S4 od 2016 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała, zajmując się stałą obsługą m.in. marek Velvet CARE, SuperPharm, Compensa, BIK oraz galerii handlowych z Grupy ECE Projectmanagement. Z agencją związała się od początku kariery.

Muzyka jest w agencji od 2015 roku, z przerwą na dziewięciomiesięczną pracę w Wills Integrated. W gronie jej klientów znajdują się takie marki, jak Bank BPH, Velvet CARE czy Tauron. Wspierała też kampanie dla Segafredo i Accenture. W portfolio ma także marki lokalne - Grzanpol i Żur Piskorek.

Na nowych stanowiskach obie zajmować się będą obsługą stałych klientów, czuwać nad projektami przetargowymi oraz zarządzać zespołami.

(KAP, 20.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.