Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iga Łukawska dołączyła do Stor9_

Iga Łukawska związana z branżą jest od niemal 10 lat (fot. materiały prasowe)

Iga Łukawska dołączyła do agencji Stor9_ i objęła stanowisko senior content strategy manager - wspiera działy influencer marketingu i new business.

Łukawska będzie blisko pracować z działem kreacji Stor9_ przy opracowaniu koncepcji kreatywnych wykorzystujących twórców internetowych. Będzie raportować bezpośrednio do Marka Myślickiego odpowiedzialnego w Stor9_ za obszar influencer marketingu. Zatrudnienie Łukawskiej ma na celu zwiększenie skali działań agencji, w tym pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój dotychczasowych projektów.

Iga Łukawska związana jest z branżą kreatywną od prawie dekady. W Abstra i inStreamly odpowiadała za budowanie strategii i konceptów kreatywnych dla marek komercyjnych. Pracowała także w LiquidThread, zdobywając doświadczenie w pracy z markami, kanałami YouTube oraz influencerami. W trakcie kariery zarządzała projektami i pracowała dla takich marek, jak: Durex, marki z portfolio Coca-Cola, Lorenz, NERF.

(KAP, 13.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.