Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rusza kolejny radiowy serial dokumentalny Michała Janczury z Tok FM

Michał Janczura za serial "Eksperyment" otrzymał nagrodę Grand Press (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Od czwartku będzie można słuchać nowego radiowego serialu dokumentalnego dziennikarza Tok FM Michała Janczury - "Podziemie". Serial opisuje proceder stosowania niepotwierdzonych naukowo procedur do leczenia boreliozy - rzeczywistej i urojonej.

Pierwszy odcinek ma być dostępny dla wszyscy internautów - na Tokfm.pl, w aplikacji mobilnej Tok FM oraz na kanale Tok FM Select na platformie Spotify. Ponadto zostanie wyemitowany na antenie radia w piątek 14 lipca w ramach wydania specjalnego audycji "Mikrofon Tok FM". Kolejne odcinki "Podziemia" będą dostępne wyłącznie dla subskrybentów Tok FM Premium. Łącznie zaplanowanych jest ich osiem.

"Podziemie"" to kolejny radiowy serial Michała Janczury. Dziennikarz jest też autorem "Pieczy", "Folwarku", "Eksperymentu" (nagrodzonego w zeszłym roku Grand Press w kategorii Reportaż audio) i "Paragrafu 2".

(KOZ, 13.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.