Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Rojst Millenium" Jan Holoubka w 2024 roku będzie w ofercie Netflixa

"Rojst" do katalogu Netflixa trafił w grudniu 2019 roku, kiedy platforma kupiła polską bibliotekę od Showmaxa (fot. R. Palka/Netflix)

W 2024 roku do oferty serwisu Netflix trafi ostatnia część trylogii "Rojst" Jana Holoubka - serial "Rojst Millenium".

"Nadchodzi czas zmian. Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu »Centrum« dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki" - czytamy w opisie produkcji.

W obsadzie serialu "Rojst Millenium" ponownie znaleźli się Magdalena Różczka, Andrzej Seweryn, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik, Piotr Fronczewski, Agnieszka Żulewska i Michał Pawlik. Dołączą do nich m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak, Marianna Gierszewska, Michalina Łabacz i Konrad Eleryk.

Reżyserem "Rojst Millenium" jest Jan Holoubek, który odpowiada za scenariusz wspólnie z Kasprem Bajonem. Produkcją zajmuje się Entrego. Serial będzie miał sześć odcinków.

"Rojst" do katalogu Netflixa trafił w grudniu 2019 roku, kiedy platforma kupiła polską bibliotekę od Showmaxa. W zakupionej przez Netflix bibliotece znalazło się kilkanaście polskich tytułów, w tym właśnie "Rojst". Drugi sezon - "Rojst '97" - miał premierę w lipcu 2021 roku.

(KOZ, 10.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.