Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Młoda Polska" w wakacyjnej ramówce radia Tok FM

Nową audycję poprowadzi Wiktoria Jędroszkowiak (fot. materiały prasowe)

Radio Tok FM co czwartek do końca wakacji emitować będzie audycję "Młoda Polska", w której Wiktoria Jędroszkowiak porozmawia z gośćmi i słuchaczami o zaangażowaniu politycznym młodych Polaków i ważnych dla nich tematach społecznych.

W audycji gospodyni będzie rozmawiać z młodymi ludźmi m.in.: o różnicach i podobieństwach starszego pokolenia - pamiętającego czasy PRL - i pokolenia Z, zbliżających się wyborach parlamentarnych, wewnętrznych podziałach w kraju, polityce klimatycznej i ekologicznej, rynku pracy, przyczynach niskiej dzietności wśród Polek, antysystemowości, czy stosunku do mniejszości narodowych, religijnych i seksualnych.

Oprócz gości głos w programie zabiorą również słuchacze, którzy na żywo będą mogli komentować toczące się dyskusje.

"Młoda Polska" będzie emitowana w każdy czwartek do końca wakacji o godz. 20. 

Wiktoria Jędroszkowiak to 21-letnia aktywistka klimatyczna i działaczka społeczna. W 2018 roku była jedną z założycielek Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, do dziś działa w międzynarodowym ruchu Fridays For Future.

(KOZ, 06.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.