Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Polsat po 7 latach wznawia produkcję "Pamiętników z wakacji"

Serial "Pamiętniki z wakacji" przedstawia perypetie Polaków w czasie ich urlopów poza granicami kraju (fot. materiały prasowe)

Spółka producencka Polot Media z Grupy Polsat Plus wyprodukuje dla Telewizji Polsat kolejny sezon serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji". Serial zostanie reaktywowany po siedmioletniej przerwie.

Polot Media poszukuje aktorów amatorów, który zagrają w nowej serii. Serial będzie realizowany na Wyspach Kanaryjskich, a zdjęcia odbędą się we wrześniu i październiku.

Na razie nie ustalono, na którą z anten i kiedy trafi serial.

Serial "Pamiętniki z wakacji" zadebiutował w głównym Polsacie jesienią 2011. Kolejne sezony pokazywano w wiosennych ramówkach - w 2012, 2013 i 2016 roku. Produkcja przedstawia perypetie Polaków w czasie ich urlopów poza granicami kraju i jest oparta na niemieckim formacie.

Polot Media ostatnio wyprodukował serial komediowy "Krejzi Patrol". Jak informowaliśmy, od 7 lipca będzie on udostępniany w Polsat Box Go w piątki, po dwa odcinki. Docelowo trafi też do ramówki naziemnego kanału TV 4.

(MNIE, 06.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.