Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grayling wspiera w Polsce promocję 700. rocznicy założenia Wilna

Go Vilnius to agencja rozwoju turystyki i biznesu Wilna. Dostarcza odwiedzającym, inwestorom i przedsiębiorcom informacje o stolicy Litwy

Grayling Poland został wybrany przez agencję Go Vilnius do wsparcia działań promocyjnych związanych z obchodami 700-lecia istnienia miasta Wilna.

Agencja Grayling jest odpowiedzialna za obsługę biura prasowego Go Vilnius w Polsce, ma dbać o relacje z mediami oraz prowadzić działania z zakresu influencer marketingu.

Tematem przewodnim kampanii jest upamiętnienie rocznicy założenia Wilna, a celem działań PR jest zaprezentowanie przedstawicielom pokolenia Y i Z stolicy Litwy jako miasta młodego duchem o bogatym życiu kulturowym i rozrywkowym.

Obchody 700. rocznicy założenia miasta potrwają do końca roku. Z tej okazji w Wilnie jest organizowanych wiele wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych.

(AMS, 06.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.