Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Crime+Investigation Play i History Play w Prime Video w Polsce

Miesięczna subskrypcja każdego z katalogów kosztuje 7,99 zł (fot. materiały prasowe)

Do serwisu Prime Video Amazona w Polsce trafiły dwa katalogi SVoD A+E Networks: Crime+Investigation Play i History Play.

Na History Play można obejrzeć filmy i serie dokumentalne, w tym "Klątwę Wyspy Dębów", "Ranczo kosmitów", "Niewyjaśnione tajemnice świata" prowadzone przez aktora Williama Shatnera czy "Największe tajemnice świata" z aktorem Laurence’em Fishburnem w roli gospodarza programu.

Crime+Investigation Play to z kolei programy z gatunku zbrodni, m.in. "48 godzin", "Mordercze związki", "Niepodważalne dowody zbrodni" poprowadzone przez Robbiego Coltrane’a lub "Daj znać, jak będziesz w domu".

"Chcemy dzielić się naszymi programami z jak najszerszym gronem odbiorców. Bardzo cieszymy się, że dzięki platformie Amazon Prime Video będziemy mogli zaprezentować nowym widzom nasze najlepsze programy dokumentalne i true crime, szczególnie że szykujemy wysyp nowych oryginalnych produkcji" - skomentowała Izabella Wiley, wiceprezeska i dyrektorka generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.

Miesięczna subskrypcja każdego z katalogów kosztuje 7,99 zł, a użytkownicy Prime Video mogą skorzystać z dwutygodniowego bezpłatnego okresu próbnego.  

(KOZ, 29.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.