Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Śmierzycka w zespole CEC Group

Małgorzata Śmierzycka wcześniej pracowała m.in. w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie (screen: linkedin.com/in/malgorzata-smierzycka)

Małgorzata Śmierzycka dołączyła do agencji CEC Group, gdzie objęła stanowisko senior consultant sustainability & manufacturing.

Na nowym stanowisku ma doradzać klientom m.in. w zakresie wdrażania korporacyjnych strategii public affairs w obszarze zrównoważonego rozwoju i produkcji.

Przed dołączeniem do CEC Group pracowała w Rud Pedersen Public Affairs Poland i Strategic Solutions. Wcześniej m.in. pełniła funkcję dyrektorki ds. komunikacji w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie.

CEC Group skupia się na świadczeniu usług w pięciu kluczowych obszarach: government, communications, regulatory, campaigns i intelligence. Dostarcza usługi poprzez własne biura w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech oraz agencje partnerskie w Rumunii, Chorwacji, na Ukrainie oraz w krajach bałtyckich.

(AMS, 21.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.