Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Filip Chajzer na dłużej znika z TVN. „Remont generalny” zdrowia

Filip Chajzer w "Dzień dobry TVN" najpierw był prezenterem, a potem współprowadzącym programy z Małgorzatą Ohme (screen: YouTube/Wchodzę w to)

Filip Chajzer na dłużej znika z telewizji. Na instagramowym profilu "Dzień dobry TVN"- programu, który współprowadził - poinformowano, że Chajzera "w najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią inni prowadzący".

Chajzer o swoich kłopotach zdrowotnych napisał 17 maja. Na jakiś czas zrezygnował z prowadzenia programów, jednak ostatnio znów pojawił się w studiu "Dzień dobry TVN" przy Hożej w Warszawie. "Patrzę za okno w kierunku Hożej i myślę - życie jest piękne! Jak może być inaczej w tak piękną wiosnę (prawie lato). Życzę Wam wspaniałego dnia prosto ze studia Dzień dobry TVN" - napisał wtedy na Instagramie.

Dziś wiadomo, że rezygnuje na dłużej. Na Instagramie DDTV napisano: "Kochani, nasz program powstaje dla Was i wiemy, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Filipa po jego powrocie na antenę. W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy!".

Jak informuje strona Tvn24.pl, "Chajzer nie mówi, z jakimi problemami się zmaga. Powody przedłużenia zwolnienia wyjaśnił dziennikarzowi Pudelka. "To była moja bardzo trudna decyzja. Nagle przyszedł moment w życiu, w którym orientujesz się, że nie jesteś RoboCopem. Próbowałem pracować, jednocześnie walcząc o zdrowie, ale to nie zadziałało. Zawsze regularnie robiłem serwisy w samochodach (żeby nie stracić gwarancji) i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby przełożyć to na własne zdrowie. Teraz ceną za to jest remont generalny. Bez gwarancji, że skończy się sukcesem" - powiedział."

Filip Chajzer pracuje w "Dzień dobry TVN" od 2019 r. Najpierw był reporterem, potem prowadzącym programy. Jest synem Zygmunta Chajzera, popularnego dziennikarza radiowego i telewizyjnego. Jesienią 2018 r. wspólnie brali udział w TVN-owskim programie "Ameryka Express".

Press

(MAT, 08.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.