Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska pożegnała się z Polska Press

Siewiereniuk-Maciorowska trafiła do Polska Press w październiku 2021 roku - po przejęciu koncernu przez Orlen (Fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Wicenaczelna wydawanych w Białymstoku "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" pożegnała się z Polska Press.

"Chciałam przekazać, że z dniem dzisiejszym zakończyłam pracę w Polska Press na swoją prośbę. Moja prośba została zaakceptowana. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi i wszystkim, z którymi dane mi było współpracować" - napisała na Twitterze Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska.

Siewiereniuk-Maciorowska była wicenaczelną "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" i jednocześnie prowadziła własne internetowe serwisy Dzień Dobry Białystok i Fakty Białystok. Od połowy kwietnia 2023 roku współprowadzi z Jarosławem Jakimowiczem program "W kontrze" na antenie TVP Info. Wcześniej była komentatorką tej stacji.

Siewiereniuk-Maciorowska trafiła do Polska Press w październiku 2021 roku - po przejęciu koncernu przez Orlen.

(PAR, 01.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.