Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 31, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prawie pół miliona widzów "Roztańczonej Polski" w TVP 3. Udział powyżej wyników kanału

W ramach "Roztańczonej Polski" odbędzie się łącznie 18 koncertów (fot. materiały prasowe)

Średnio 477 tys. widzów przyciągają do TVP 3 koncerty z cyklu "Roztańczona Polska".

Letnia trasa plenerowych koncertów TVP z muzyką taneczną rozpoczęła się w niedzielę 14 maja od imprezy w Bogatyni, którą oglądało w TVP 3 o godz. 20 (o tej porze startują wszystkie eventy) średnio 513 tys. widzów przy 4,15 proc. udziału w rynku. Drugi koncert - 21 maja w Gorzowie Wielkopolskim - zgromadził średnio 518 tys. widzów, co przełożyło się na 4,39 proc. udziału. Z kolei trzeci event w kolejną niedzielę 28 maja w Stalowej Woli śledziło 408 tys. widzów (3,38 proc. udziału).

Czytaj też: Media nie posłuchają polityków. Będą relacjonować obrady komisji ds. wpływów rosyjskich

TVP 3, transmitując trzy dotychczasowe koncerty, miał średnio 3,96 proc. udziału w rynku. Dla porównania średni dobowy udział kanału w kwietniu wynosił 0,93 proc.

W sumie zaplanowano 17 koncertów z cyklu "Roztańczona Polska" w Polsce i jeden za granicą, w Wilnie (17 września). Cykl zakończy się 30 września w Warszawie.

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 31.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.