Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Amazon mianuje dyrektora generalnego MGM+. Ma nadzorować rozwój usługi

Josh McIvor, mając ponad 20-letnie doświadczenie w mediach i technologii, dołączył do Amazon w 2013 roku (fot.Linkedin.com/in/josh-mcivor)

Josh McIvor został awansowany na stanowisko globalnego dyrektora generalnego MGM+, należącej do Amazon usługi przesyłania strumieniowego, która została ponownie, pod nową nazwą, uruchomiona w styczniu. Wcześniej była znana jako Epix.

McIvor będzie podlegać Chrisowi Breartonowi, wiceprezesowi ds. strategii korporacyjnej Prime Video Studios i współpracować z Michaelem Wrightem, szefem MGM+.

W swojej nowej roli, z siedzibą w Seattle, ma nadzorować amerykańską i międzynarodową działalność MGM+ oraz jej dalszy rozwój.

Mając ponad 20-letnie doświadczenie w mediach i technologii, McIvor dołączył do Amazon w 2013 roku. Zarządzał tam relacjami z amerykańskimi wytwórniami muzycznymi i ekspansją międzynarodową. Przeniósł się do Prime Video w 2016 roku, aby ułatwić międzynarodową ekspansję Prime Video Channels.

Od 2021 roku kierował międzynarodową strategią Prime Video. Opracowywał lokalne treści i plany marketingowe dla Azji Południowo-Wschodniej, Afryki i Bliskiego Wschodu. Zakładał placówki w Singapurze, Kapsztadzie i Dubaju. Ostatnio pracował nad długoterminowym planowaniem strategii dla Prime Video International.

(MAC, 30.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.