Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP przyspiesza wakacyjną przerwę swoich seriali. Krótsze m.in. "Klan" i "M jak miłość"

O tydzień skrócono sezony m.in. "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na sygnale" w TVP 2 oraz "Klanu" w TVP 1 (screen: Tvp.pl)

Telewizja Polska premierowe emisje swoich czołowych seriali zakończy wcześniej niż planowała.

O tydzień skrócono sezony m.in. "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na sygnale" w TVP 2 oraz "Klanu" w TVP 1. Pierwotnie miały być one nadawane premierowo także na przełomie maja i czerwca. Rok temu "M jak miłość" nadawano do końca maja, a "Barwy szczęścia", "Na sygnale" i "Klan" do początku czerwca.

– Seriale te powrócą na anteny TVP 1 i TVP 2 jesienią – przekazało nam Centrum Informacji TVP. Nie odpowiedziało na pytanie o powody skrócenia ich sezonów do 28 maja.

Czytaj też: Jesienią Polsat nie pokaże kolejnej edycji "Hell's Kitchen". Wyniki poniżej średniej

Krótsze niż zazwyczaj serie mają m.in. "Ojciec Mateusz" (11 odcinków zamiast 13) i "Komisarz Alex" w TVP 1 (10 zamiast 13). Pierwszy z nich już się zakończył, a finał drugiego zaplanowano na najbliższą sobotę.

Telewizja Polska przestała też emitować premierowe odcinki teleturniejów "Va banque", "Koło fortuny" i "Gra słów. Krzyżówka". W TVP 2 ostatni premierowy odcinek "Va banque" nadano 22 kwietnia, a "Koła fortuny" – 6 maja. Z kolei w TVP 1 nowe odcinki "Gry słów. Krzyżówka" pokazywano do 11 maja. Rok temu 29 kwietnia zakończono premiery "Va banque", 4 maja – "Gry słów. Krzyżówka" i 3 maja – "Koła fortuny".

Z kolei Polsat premierowe odcinki swojego codziennego serialu obyczajowego "Pierwsza miłość" będzie nadawał do 14 czerwca (rok temu do początku czerwca). Następnie na czas wakacji zastąpi go premierowy sezon serialu paradokumentalnego "Sekrety rodziny".

Czytaj też: Widownia Polsat SuperHit Festiwal z roku na rok topnieje. Wieczory kabaretowe najpopularniejsze

(MNIE, 27.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.