Dział: INTERNET

Dodano: Maj 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ze spółką Wirtualna Polska Media rozstaje się dyrektorka HR Marta Dolecka

Marta Dolecka była szefową HR w spółce Wirtualna Polska Media od stycznia 2020 roku (fot. materiały prasowe)

Ze spółką Wirtualna Polska Media rozstaje się dyrektorka HR Marta Dolecka. Jej stanowisko od połowy czerwca zajmie Agnieszka Bierawska.

Jak poinformował nas Michał Siegieda, rzecznik Wirtualnej Polski, Marta Dolecka rozstaje się z koncernem za porozumieniem stron. 

Czytaj też: Wydawnictwo Bauer zwolniło 15 osób z redakcji graficznej. "Trudna sytuacja na całym rynku"

Marta Dolecka była szefową HR w spółce Wirtualna Polska Media od stycznia 2020 roku. Wcześniej pełniła funkcję dyrektorki sprzedaży działu kluczowych klientów, dyrektorki operacyjnej w pionie sprzedaży, a następnie senior HR biznes partnerki w dziale HR.

Czytaj też: Piotr Jacoń znów zabrał głos ws. Daukszewicza: "Z panem Krzysztofem jestem po rozmowie".

Jej następczyni na stanowisku szefowej HR - Agnieszka Bierawska - ma 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR, które zdobywała w dużych polskich i międzynarodowych organizacjach. Pełniła m.in. rolę dyrektorki HR w CD Projekt RED i Alior Banku, była też menedżerką w mBanku, Metlife i General Electric. Jest coachem i mentorką, współpracuje jako wykładowczyni i opiekunka merytoryczna ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej.

(MZD, 18.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.