Dział: INTERNET

Dodano: Maj 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Elon Musk wprowadza do Twittera połączenia głosowe i zaszyfrowane wiadomości

Elon Musk: "Wkrótce będzie dostępny czat głosowy i wideo dla każdego użytkownika" (fot. Wikimedia Commons/Trevor cockley)

Właściciel i dyrektor generalny Twittera ujawnił szczegóły dotyczące nowych funkcji, w tym dodawania połączeń i zaszyfrowanych wiadomości przychodzących na platformę.

W zeszłym roku Elon Musk zasygnalizował plany wprowadzenia "Twitter 2.0 The Everything App”, co - jak zapowiedział - będzie zawierało takie funkcje, jak szyfrowane wiadomości bezpośrednie (DM), długie tweety i płatności.

"Wkrótce będzie dostępny czat głosowy i wideo dla każdego użytkownika na tej platformie, dzięki czemu będziesz mógł rozmawiać z ludźmi w dowolnym miejscu na świecie bez podawania im swojego numeru telefonu" - napisał Musk na Twitterze.

W tym tygodniu Twitter ogłosił, że rozpocznie proces usuwania i archiwizowania kont, które były nieaktywne przez kilka lat.

(MAC, 11.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.