Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Maj 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Elon Musk zapowiedział, że Twitter będzie usuwał nieaktywne konta

Twitter za rządów Elona Muska wciąż coś lub kogoś usuwa. Teraz wziął się za nieaktywne konta (fot. Unsplash.com/Souvik Banerjee)

Twitter rozpoczyna usuwanie kont, które były nieaktywne przez kilka lat. Poinformował o tym w jednym z tweetów Elon Musk, właściciel platformy społecznościowej.

Na początku tego miesiąca Musk zagroził usunięciem konta National Public Radio. Stało się to po tym, jak publiczny amerykański nadawca przestał publikować treści na swoich 52 oficjalnych kanałach na Twitterze w proteście przeciwko podpisaniu jego głównego konta jako finansowanego przez władze. Nadawca dowodził, że zachowuje całkowitą niezależność, a taki podpis kłamliwie przedstawia sytuację.

Czytaj też: Fox Corporation ze stratą 54 mln dol. To skutek kryzysu sądowego i zwolnienia Tuckera Carlsona

W zeszłym miesiącu Twitter usunął zweryfikowany niebieski znacznik z profili tysięcy osób, w tym celebrytów, dziennikarzy i prominentnych polityków.

(MAC, 10.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.