Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program informacyjny "Co słychać?" ma wyniki w granicach średniej TVN Style

W programie przedstawiane są informacje ze świata kultury i sztuki, show-biznesu, mody, psychologii, rodzicielstwa (fot. materiały prasowe)

Program informacyjny "Co słychać?" ogląda w TVN Style średnio 29 tys. widzów. Udziały w czasie emisji serwisu są w granicach średnich miesięcznych wyników stacji.

TVN Style program pokazuje od 3 kwietnia, od poniedziałku do piątku o 18.45. Dotychczas (dane do 4 maja) najwięcej widzów przyciągnęło wydanie z 28 kwietnia - 61 tys. Emitując "Co słychać?", kanał ma średnio 0,29 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ i 0,4 proc. w grupie komercyjnej 16-59.

Przeczytaj "Białą księgę" - korespondencja nadawcy Radia Tok FM z przewodniczącym KRRiT w sprawie kary nałożonej za "podręcznik dla Hitlerjugend"

Dla porównania w kwietniu TVN Style notował średnio 0,31 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ i 0,4 proc. w grupie komercyjnej 16-59.

W programie przedstawiane są informacje ze świata kultury i sztuki, show-biznesu, mody, psychologii. Serwis prowadzą na zmianę Dorota Wellman, Kasia Węsierska, Dagmara Bryzek oraz Karolina Owczarz.

Dane: Nielsen Media.

(MNIE, 08.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.