Temat: internet

Dział: PRASA

Dodano: Maj 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jolanta Molińska przeszła z Gazeta.pl do Onetu. Objęła nowo utworzone stanowisko

Do zadań Jolanty Molińskiej należy m.in. rozbudowa siatki autorów zewnętrznych (fot. Maciej Czerski/materiały prasowe)

Jolanta Molińska, dotychczasowa wicenaczelna magazynu Weekend.Gazeta.pl (Agora), dołączyła do Onetu (Ringier Axel Springer Polska). Objęła nowo utworzone stanowisko szefowej redakcyjnego zespołu Onet Premium.

Do zadań Jolanty Molińskiej należy m.in. rozbudowa siatki autorów zewnętrznych i koordynacja współpracy z partnerami zagranicznymi. Podlega Pawłowi Ławińskiemu, zastępcy redaktora naczelnego Onetu.

Czytaj też: Anna Marucha dyrektorką nowo utworzonego działu Grupy Eurozet. Nie ma rzecznika prasowego

Jolanta Molińska do redakcji Onetu przeszła z Gazeta.pl, gdzie była zastępczynią redaktorki naczelnej magazynu Weekend.Gazeta.pl. W mediach pracuje od ponad 20 lat, z czego od kilkunastu w mediach internetowych. Zaczynała w toruńskich "Nowościach", pracowała m.in. w "Życiu Warszawy" i dla Newsweek.pl. Od 2015 roku związana była z magazynem Weekend.Gazeta.pl.

(KOZ, 05.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.