Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hanna Galewska dołącza do agencji mediowej Mido

Galewska pracowała ostatnio w agencji iProspect (fot. materiały prasowe)

Hanna Galewska objęła stanowisko senior digital media planner w agencji mediowej Mido i odpowiada za negocjacje z wydawcami, tworzenie strategii digital oraz za budowanie relacji z klientami.

Galewska z branżą digitalową związana jest od kilkunastu lat. Ostatnio pracowała jako senior communications planner w iProspect (dentsu Polska), wcześniej przez ponad cztery lata była związana z Mindshare, początkowo jako executive, a później senior executive.

Zanim zaczęła pracować w agencjach, przez ponad osiem lat prowadziła działania sprzedażowe dla Agory, w latach 2014-2017 była regionalną koordynatorką sprzedaży oferty internetowej.

Agencja mediowa Mido wchodzi w skład ekosystemu komunikacyjnego Chapter2, w którym funkcjonują również: agencja reklamowa Keino, agencja kreatywna FCB&theMilkman oraz dom produkcyjny JOJO. Mido wspiera klientów w strategicznym planowaniu i zakupie kampanii online, w TV, radiu, prasie, kinie i outdoorze oraz działaniach social media.

(KAP, 18.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.