Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystartował youtubowy Kanał Psychologiczny

Kanał Psychologiczny tworzą m.in. Magdalena Chorzewska i Olga Kozierowska (fot. materiały prasowe)

W poniedziałek ruszył Kanał Psychologiczny, dostępny za pośrednictwem serwisu YouTube. Początkowo każdego tygodnia są planowane trzy emisje. Twórczynią kanału jest Magdalena Chorzewska, psycholożka, kiedyś ekspertka w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" w TVN.

W poniedziałki, środy i piątki będą publikowane bloki tematyczne: samopoczucie, emocje i motywacja, seks i związki oraz rodzina i dzieci, a raz w tygodniu planowany jest odcinek na żywo.

Kanał ma być odpowiedzią na rosnące zainteresowanie Polaków pomocą i edukacją psychologiczną. Twórczynią kanału jest Magdalena Chorzewska, w przeszłości ekspertka w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" w TVN, psycholożka i psychoterapeutka. Chorzewska do współpracy zaprosiła Olgę Kozierowską, dziennikarkę, pisarkę i założycielkę fundacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet - Sukces Pisany Szminką. W Kanale Psychologicznym będą pojawiali się też eksperci.

Od strony organizacyjnej projekt prowadzi Ewelina Kiliszek, a za jego produkcję odpowiedzialny jest youtubowy hub Fat Frogs Media, z którym współpracuje też m.in. Tomasz Lis.

(MNIE, 18.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.