Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat przymierza się do przeniesienia "Tańca z gwiazdami" z poniedziałków na niedziele

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie można oglądać od wiosny 2014 roku, najpierw w piątki, a następnie w poniedziałki (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Polsat nową edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" chce nadawać nie jak dotychczas w poniedziałki, a w niedziele, czyli w dniu, w którym przed laty program pokazywał konkurencyjny TVN.

O zmianie pasma programu poinformował należący do Grupy Polsat Plus serwis Pomponik. Jak ustaliliśmy, Polsat rzeczywiście przymierza się do takiej zmiany od tegorocznej edycji jesiennej.

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie można oglądać od wiosny 2014 roku. Najpierw w piątki, a od 12. edycji w - poniedziałki. Z kolei od wiosny 2005 do jesieni 2011 roku program - pod tytułem "Taniec z gwiazdami" - pokazywał TVN. Zrealizowano wtedy 13. edycję formatu. W TVN program najpierw emitowano w soboty, a później w niedziele.

Od stycznia dyrektorem programowym Polsatu jest Edward Miszczak, wieloletni dyrektor programowy TVN.

Czytaj też: Materiały wideo Polska Press można oglądać na stronie TVP. Choć najpewniej to błąd

Według Nielsen Media dotychczas ostatnią pokazaną w Polsacie, 13. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" śledziło jesienią 2022 średnio 1,22 mln widzów, o ok. 130 tys. mniej, niż rok wcześniej.

(MNIE, 12.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.