Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Lutostański w radzie nadzorczej Sigma Bis

Michał Lutostański zastąpił w radzie nadzorczej Natalię Górną (fot. Wikipedia)

Michał Lutostański, dyrektor departamentu marketingu w PZU, został powołany do rady nadzorczej należącej do spółek Skarbu Państwa agencji mediowej Sigma Bis.

Lutostański zastąpił na tym stanowisku Natalię Górną, dyrektorkę ds. relacji z mediami w Grupie PZU, która była w radzie zaledwie kilka miesięcy.

Spółka nie podała, dlaczego do zmiany doszło tak szybko po grudniowym powołaniu nowej rady. Wtedy Agnieszka Rabakoń-Gruza została przewodniczącą rady. Wojciech Iwanicki, który zasiada w radzie od 2020 roku, został jej wiceprzewodniczącym, natomiast Jarosław Sosiński (w radzie od 2019 roku), Natalia Górna i Wojciech Hatala-Sierant jej członkami.

Czytaj też: Portal i.pl po pół roku ma prawie 7 mln użytkowników. Analiza ruchu studzi optymizm

Z PZU Michał Lutostański jest związany od ponad czterech lat. Początkowo jako menedżer ds. projektów strategicznych, a od marca 2020 roku jako dyrektor departamentu marketingu.

(KAP, 29.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.